Gaziemir Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Gaziemir tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Gaziemir ulaşımı hakkında bilgi veren, Gaziemir yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Gaziemir tanıtım sayfası.
 
 
Gaziemir'e İzmir'in farklı noktalarından kolaylıkla ulaşım mümkündür. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na 4 km uzaklıkta yer alan Gaziemir merkezine havalimanından hareket eden otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda İzmir merkezinden de Gaziemir'e belediye otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.

Gaziemir gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Gaziemir için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Gaziemir
 
Peki Gaziemir hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyahat Tüyoları