Gaziemir Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Gaziemir tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Gaziemir ulaşımı hakkında bilgi veren, Gaziemir yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Gaziemir tanıtım sayfası.
 
 
Gaziemir'e İzmir'in farklı noktalarından kolaylıkla ulaşım mümkündür. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na 4 km uzaklıkta yer alan Gaziemir merkezine havalimanından hareket eden otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda İzmir merkezinden de Gaziemir'e belediye otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.

Gaziemir gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Gaziemir için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Gaziemir
 
Peki Gaziemir hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Yeşillikler içerisinde doğa ile başbaşa keyifli bir tatil için Ayder Yaylası Otelleri sayfasını inceleyin.

Seyahat Tüyoları